Untitled Document
list
     
 
napište svůj příběh  

Chcete-li se podělit o své zkušenosti, můžete nám poslat svůj příběh již dnes, stačí využít našeho formuláře.

A nemusí to být jen příběh, můžete poslat pár slov k zamyšlení, básničku, cokoli, čím byste pomohli návštěvníkům těchto stránek.

 
     
Vaše jméno / přezdívka

Místo pro Váš příběh

 

   

   
 
   
vaše příběhy
Na této stránce najdete obyčejná sdělení lidí, kteří se setkali s nadměrným strachem nebo smutkem zblízka. Jak jejich potíže začaly? Co je zhoršovalo? Kdy se rozhodli vyhledat pomoc a jaká byla jejich cesta ke znovunalezení radosti? Možná, že některý příběh pomůže i vám.  
   
doručené příběhy
  1 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - ... 94
 
21.07.2016 / Orion789@email.cz
Také jsem si přečetla níže odkazovaný článek. Tak nějak mám pocit, že všechny "poradny a dotazy" končí příliš často větou "navštivte psychiatra/psychologa/jiného lékaře". Dál se zpravidla čtenář dozví, že "terapie/léky jsou dnes velmi účinné" a "váš problém má určitě řešení". Následuje doporučení "zbavte se stresu/začněte sportovat/dělejte něco co vás baví". Prostě rady, na které nepotřebuje odborníka, stačí google. Ano nadpis článku skutečně odpovídá (Psychiatr radil, jak se nedat zničit úzkostí), akorát ty rady jsou - jak to jen napsat - hodně obecné.

19.07.2016 / lolo
Tak je hezké, že zde propagujete INEP, ovšem já zde chodila, řekli mi, že mají smlouvu s pojišťovnou (VZP) a nic hradit nebudu, po pár sezeních mi bylo řečeno, že se to ale nevztahuje na terapie a ty si musím hradit (900,-Kč týdně) - nevím, kde bych na to vzala, téměr 4000,-Kč měsíčně!!! Špatně počítané prášky, takže jsem měla doma zásobu, že bych se jimi mohla předávkovat. Žádná diskuse, pomoc, odešla jsem naprosto znechucená. Terapie za skoro tisíc korun = paní Koblic Zedková = "vím, máte to těžké, musí to být stresující, berete léky? dejte si holé chodidla na zem, ucítíte, že sem patříte, slibte mi, že za dobu, co budete u mě v péči, tak se nezabijete" = měla bych horší skóre u pojišťovny. Nohy na zem? to mi skutečně nepomohlo s úzkostmi a depresemi. Po jejich medikaci jsem začala mít bludy a slyšiny, které jsem nikdy neměla, když jsem žádala o jiné léky, řekli, že "se už nemám objednávat". Tj moje zkušenost MUDr Dvořáček + Koblic Zedková. Tak jen ať víte, že realita není vždy tak, jak ji propagují v novinách a časopisech a odpovědích v diskusích.

13.07.2016 / Marie
Diky J. Článek jsem si přečetla. Přemýšlela jsem nad sebou a musím říct, že mně víc než medikace, i když ta je taky velmi důležitá! , nejvíce pomohly terapie. Chodím tam bezmála už třetím rokem a jsou k nezaplacení (jsou hrazeny pojišťovnou:-) DÍKY PANE DOKTORE:-) Každý ale takové štěstí nemá. Proto mnozí jistě privitaji možnost zeptat se online.

13.07.2016 / j
https://www.zena.cz/zdravi/trapi-vas-uzkost-a-panika-jak-se-jich-zbavit-poradte-se-s-ps/r~51f33a7648de11e69966002590604f2e/

12.07.2016 / nikdo a nic
Orion, odpovím Ti zítra na mail. Četla jsem ho. Četla jsem i Tvůj blog. Úplně přesně Ti rozumím. Ozvu se.

12.07.2016 / orion789
Proč mi nikdo nerozumí ? Mám pocit, že jsem snad z jiné planety.... Nikdo neposlouchá co říkám.... a vlastně se ani nedivím.

10.07.2016 / orion789@email.cz
pro Jana: Tak nějak od nepaměti, umřít jsem chtěla už jako dítě. V dospívání pokus o sebevraždu. Léčím se přibližně 6 let. Tak nějak bez úspěchu.

10.07.2016 / Jana
Ahoj Orion, prosím Tě jak dlouho trpíš deoresema?

9.07.2016 / pocit
Ano, z venčí to tak může vypadat. Ale zdaleka to tak není. Dobré postavení, také úspěch s sebou nese spoustu odpovědnosti. Jenže někdy váš pocit odpovědnosti nezapadá do představ druhých.

9.07.2016 / J.
Takové pocity jsem mívala velmi často. Je dobré se jich včas zbavit, protože nás ničí. Užírají nás a pořád se v tom motáme, aniž se tím něco vyřeší. Sebelítostí trpí neustále i moje dospělá dcera.Neustále vidíme kolem sebe úspěšné lidi, ať už v televizi nebo o nich čteme na internetu. Vypadají tak šťastně a bezstarostně, ale to je jenom zdání.

9.07.2016 / pocit
Pocit úplnýho selhání a obrovský nespravedlnosti. Nemůžu se toho zbavit. Je to možná jen sebelítost. Ať je to co je to. Je to prostě tady. Je to tady se mnou ve mně

8.07.2016 / Nikdo a nic
Nemůžu, neznám Tě. Nevím kdo koho zná. Nemůžu psát o věcech, když nevím kdo koho zná. Ale děkuju

8.07.2016 / Orion789@email.cz
Pro nikdo a nic: Co to zkusit napsat ? Klidně mně. Mlčím jak hrob, toho se bát nemusíš. Mně třeba psaní pomáhá. Nechceš to alespoň zkusit ?

8.07.2016 / nikdo a nic
Dneska se mi stala tak nepříjemná věc a já nevím, jak se s tím vypořádat.Užírá mě to. Tak strašně mě to užírá!!!!!!!!

8.07.2016 / x
Ahoj, nějaká kamarádka z prahy, která má také deprese a cítí se sama???

 
 
1 ... 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - ... 94
 
   
©deprese.com
 
 
Vlastník a provozovatel stránek:
Designuj! s.r.o.

Autoři textů:
Na tvorbě těchto stránek se podílejí lékaři ze specializovaných pracovišt, zejména z Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Brně - Bohunicích, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Plzni, Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, z Psychiatrického centra Praha a další.
Autoři rozhovorů: Dr. Marie Retková,
Mgr. Hana Šimková, Dr. Allan Gintel.