Untitled Document
list
     
 
napište svůj příběh  

Chcete-li se podělit o své zkušenosti, můžete nám poslat svůj příběh již dnes, stačí využít našeho formuláře.

A nemusí to být jen příběh, můžete poslat pár slov k zamyšlení, básničku, cokoli, čím byste pomohli návštěvníkům těchto stránek.

 
     
Vaše jméno / přezdívka

Místo pro Váš příběh

 

   

   
 
   
vaše příběhy
Na této stránce najdete obyčejná sdělení lidí, kteří se setkali s nadměrným strachem nebo smutkem zblízka. Jak jejich potíže začaly? Co je zhoršovalo? Kdy se rozhodli vyhledat pomoc a jaká byla jejich cesta ke znovunalezení radosti? Možná, že některý příběh pomůže i vám.  
   
doručené příběhy
  1 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - ... 95
 
5.11.2016 / Fallen Angel
Ahoj, jsem 13ti letá holka a chtěla bych se vám sem přiznat, že jsem chtěla několikrát spáchat sebevraždu a na sedmdesát procent trpím depresí...než ale řeknete, že jsem blbá, tak poznejte můj příběh. Od malička vyrůstám jen s mamkou a otce neznám, neplatí alimenty, dluží nám okolo padesáti tisíc korun (českých jak jinak), mamka s tím byla i u soudu. Na chvíli začal platit a pak zase přestal. Mamka byla před třemi lety na operaci, aby ji tak často nepálela žáha, místo části žaludku ji vzali ledvinu...bylo mi 10 let, tak se prostě vymluvila na to, že na ni měla kámen, tak co by jste chtěli nakecat malému děcku (neříkám, že malá nejsem)..no a po třech letech mi řekla, že tam neměla kámen, ale zhoubný nádor (rakovinu, pro ty kteří nevědí)..až po deseti letech můžou doktoři prohlásit, že je zdravá...tedy už jen po sedmi letech....ve škole mě šikanují za to, že poslouchám rock a jsem jiná než ostatní holka, tak jsem přestoupila na jinou školu, tam to pokračuje, ještě se k tomu přidala kyberšikana...takhle začalo moje sebepoškozování (přesněji řezání a seškrabávání kůže) šikanují mě od čtvrté třídy, jsem v osmé...celé nádherné čtyři roky plné posměšků a nadávek...zvykla jsem si, kdo by ne, po tak dlouhé době ne, že? Bydlím nedaleko Olomouce a někdy jsem přemýšlela i o útěku z domu, jelikož mi mamka prakticky všechno jen zakazuje. Jako únik z reality používám žiletku a písničky.....zatím toho ani v nejmenším nelituji, dělá mi i problém s někým komunikovat, natož abych ještě žila...

1.11.2016 / t r a g e d
21 let, deprese, úzkosti, nudná práce za minimální mzdu, věčně zavřený doma u PC, bez přátel, nikdy nepoznal lásku, nenávidí sám sebe... rezignace na všechno... sebevražda.

31.10.2016 / Orion789@email.cz
Noční deprese. Veliký smutek. Rezignace. Zoufalství. Pocit zbytečnosti. Nikomu na mně nezáleží. Křičím do noci. Ale nikdo neposlouchá. Neslyší. Nikdo nechce.

30.10.2016 / ....
Někdy ano někdy ne. Podle me to pomaha kdyz ma clovek jeste silu chut bojovat. Pomaha vypsani. Vykriceni volani o pomoc. Urcite jsou uzitecne. Jsou k nicemu kdy uz citite konec. Bojite se vlastne nechcete ale citite ho. Poddal jste se tomu. Pak uz zadne stranky nepomuzou.

29.10.2016 / Autom01
Ahoj, pomáhá Vám, když si čtete zkušenosti ostatních? Na jednu stranu je fajn vědět, že v tom člověk není sám, jenže vnímat další trápení ještě k tomu svýmu dá taky zabrat. Kdyby si chtěl někdo popovídat, může mi napsat na automobilista01@seznam.cz. Omlouvám se za tak poťouhlé jméno schránky na poštu, ale ve stavu takřka stàlé deprese ze mě vypadlo právě tohle. Pomáhejme si, nikdo jiný to za nás neudělá.

28.10.2016 / Jarka
Ahoj Orion, sleduji Tvůj příběh s nekonečnou depresí,moc mi mrzí, že Ti stále nic nezabírá.Chci se Tě zeptat, zda jsi zkusila antidepresiva Argofan.Já byla také uplně na dně, každý den černé myšlenky.žádná AD nezabírala, až po 2 měsících se stal zázrak, Argofan začal účinkovat, a já najednou byla plné síly, elánu,a stále jsem.Zkus to prosím, třeba Ti také pomohou jako mně.

28.10.2016 / X
Dotahnout do konce se to da i prasky na spani. Staci cela krabicka.

27.10.2016 / Orion789@email.cz , cernysvet.wordpress.com
Někdo kdo by si chtěl potrénovat střelbu ? Někdo s vražedným nutkáním ? Nějaký úchyl, který by to dotáhl do konce ? PS: hledám !!!

26.10.2016 / Orion789@email.cz
pro Pavel: no zrovna tady bych antidepresiva moc neodsuzovala :-D Ono je to složité. Jistě, řešit jimi to co popisujete jako "tzv. depku" určitě není rozumné. Jenže pokud máte DEPRESI, problém je mimo to i v tom, že nemůže dělat to co Vás baví, protože už Vás nebaví NIC. Takže minimálně potřebujete něco, co přetne onen bludný kruh a dodá alespoň počáteční impuls. A tady občas těm šťastnějším antidepresiva pomohou.

26.10.2016 / Orion789@email.cz
pro Neurol: ano je, charakteristikou benzodiazepaminů, mezi které alprazolam (účinná látka v Neurolu) patří, je, že pro dosažení konstantního účinku je třeba zvyšování dávky. Doba i dávky jsou zřejmě hodně individuální. Proto se příliš nehodí k dlouhodobému užívání. Já ho používám v podstatě nárazově (a někdy i fakt hodně), ke zvládání stavů, které bych jinak zvládnout nedokázala (třeba sebevražedné myšlenky, přípravy).... K čemu ho užíváte Vy ?

24.10.2016 / pavel
velmi varuji , před užíváním antidepresiv , nic neřeší ,naopak jen přidělají problémy, hlavně při vysazování,jsou návyková,možná jsou u někoho ptřebná ,kdo má nějakou poruchu , ale doktoři rádi předepisují antid.když neví a jen velmi poškodí ,dělejte cokoli co vás baví ,při tzv depce, i ten alkohol krátkodobě je lepší , kdo to nezažil , nemá co mluvit !!!

23.10.2016 / Orion789@email.cz
Neveselé příhody z normální nemocnice https://cernysvet.wordpress.com/

23.10.2016 / Melanieadjug
XRumer 12.0.19 is the BEST

21.10.2016 / Neurol
Nevite, prosiim nekdo, zda je neurol navykovy? Pokud ano, o jak dlouhe dobe? Posledni dny funguji jen diky nemu. Kdyz so ho nevezmu, vsava me to dovnitr. Nemuzu chodit, nemuzu zvednout hlavu, nemuzu mluvit. Nemuzu nic.

17.10.2016 / Orion789@email.cz
Skok z mostu na nečisto: https://cernysvet.wordpress.com/2016/10/17/skok-na-necisto/

 
 
1 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - ... 95
 
   
©deprese.com
 
 
Vlastník a provozovatel stránek:
Designuj! s.r.o.

Autoři textů:
Na tvorbě těchto stránek se podílejí lékaři ze specializovaných pracovišt, zejména z Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Brně - Bohunicích, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice v Plzni, Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, Psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice Olomouc, z Psychiatrického centra Praha a další.
Autoři rozhovorů: Dr. Marie Retková,
Mgr. Hana Šimková, Dr. Allan Gintel.